Ние използваме бисквитки. Продължавайки да използвате нашия сайт, Вие се съгласявате с това. Запознайте се с Политиката за използване на бисквитките.

Касиер Ритейл парк Шумен

Номер: РП Шумен 3
Месторабота: Шумен, Шумен
Работно време: Пълно работно време
Задължения:

SPORT DEPOT е водеща българска компания за продажба на спортни стоки от световноизвестни марки. Веригата, утвърдила се като лидер на пазара, разполага с над 26 търговски обекта и филиали в България, Гърция, Сърбия и Румъния.

SPORT DEPOT е част от европейския гигант в спортната индустрия – SPORT 2000 International.

Компанията работи с повече от 150 световни топ марки като adidas, Nike, Puma, Reebok, Under Armour и много други, предлага над 20 000 спортни стоки, разнообразни решения за спорта и свободното време.

Ние в SPORT DEPOT вярваме, че нашият основен ресурс са хората и екипите. Ето защо инвестираме в техния потенциал и възможности и създаваме среда за развитие на техните мечти и таланти.

Гордеем се с младия си и мотивиран екип от професионалисти – активни и динамични личности, екипни играчи със страст към спорта. Ако това си ти, ние търсим „Касиер“, който да стане част от екипа ни.

В SPORT DEPOT работим с шампиони и ТЪРСИМ ШАМПИОНИ.

КАКВО ЩЕ ВКЛЮЧВА РАБОТАТА ТИ:

• Ще нанасяш коректно продажби, плащания и сторна в програмата
• Ще следиш паричната наличност в касата
• Ще отчиташ и приключваш на касата в края на работната смяна
• Ще участваш в изготвянето на ежедневните и месечните отчети към счетоводството, както и в подготовката на цялата документация при приключване на месеца
• Ще консултираш клиенти

Изисквания:

КАКЪВ ЧОВЕК ТЪРСИМ:

• Завършил средно образование
• Притежаваш умение за културно и търпеливо отношение към клиента
• Екипен играч си
• Ако си отговорен към работата и колегите...
... то най-вероятно търсим точно теб!

Ние предлагаме:

Коректно заплащане
Възможност за развитие във всички отдели на компанията
Възможност за стаж в компанията
Гъвкаво работно време
Ваучери за храна
Допълнително здравно осигуряване
Карта за отстъпки във всички магазини на компанията
Възможност за включване в програма за развитие - Спорт Депо Academy
Въвеждащо обучение

Ако длъжността представлява интерес за теб, моля изпрати автобиография и актуална снимка.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време! Желаем ти успех!

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

КАНДИДАТСТВАЙ