Ние използваме бисквитки. Продължавайки да използвате нашия сайт, Вие се съгласявате с това. Запознайте се с Политиката за използване на бисквитките.

Заместник Управител

Номер: ZU
Месторабота: София, София-град
Работно време: Пълно работно време
Задължения:

- Подпомага работата на Управителя и цялостното управление на магазина
- Заедно с Управителя отговаря за постигане на заложените месечни цели за оборот и печалба
- Задава задачи, организира и контролира персонала по отношение на всички вътрешно-фирмени процеси, в това число и спазване на стандартите за ефективно обслужване на клиенти
- Контролира и при нужда взима участие в прием стока, изкарване и подреждане на търговска зала
- Заедно с Управителя отговаря за поддържане на обекта в добър търговски вид и създаване и поддържане на добра работна атмосфера
- При нужда работи на каса

Изисквания:

- Опит в търговията - минимум 2 години
- Умения за организиране и управление на хора
- Отлични комуникативни и аналитични умения
- Предишен управленски опит в търговски обект
- Добра компютърна грамотност - Ms Office, Internet
- Общ трудов стаж над 3 години

Ние предлагаме:

- Възможност за развитие и лична професионална изява
- Отлична работна среда
- Въвеждащо търговско и управленско обучение
- Мотивиращо възнаграждение и допълнителна бонусна схема

Ако ти звучи интересно и предизвикателно, изпрати своята автобиография и актуална снимка. Документи с препоръки от бивши работодатели ще се разглеждат с предимство.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай